Huawei Honor X1 iQiyi - dobry tablet w dobrej cenie


Dwa dni temu firma Huawei zaprezentowała nowy phablet - choć upiera się, że jest to tablet z funkcjonalnościami telefonu. Model nazywa się Honor X1 iQiyi - zgodzę się z Wami, że nazwę mogli chińczycy dopracować. Phablet jest wyceniony na 323$, co jest przyjazną ceną, biorąc pod uwagę specyfikację.

 

Zacznę więc tradycyjnie od ekranu, który mnie bardzo pozytywnie nastawia do urządzenia - Huawei zastosował tutaj 7-calowy panel IPS o rozdzielczości 1920x1200 pikseli. Na płycie głównej znajdziemy zintegrowany czterordzeniowy procesor K910, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB dysk flash - oczywiście z możliwością zwiększenia miejsca na dane o dodatkowe karty microSD. Przednia kamerka 5 Mpix nada się idealnie do robienia wyraźnych 'selfies', natomiast 13 Mpix sensor umieszczony z tyłu nakręci nam znośne filmy z wakacji czy z imprezy.


Oczywiście, jako że jest to phablet to modem 4G/LTE mamy w standardzie. Interesujące jest też to, że zazwyczaj w phabletach mamy pojemnościowe przyciski do nawigacji po systemie Android - tu natomiast mamy je wirtualne, jak w pełnowymiarowych tabletach. Zgodzicie się ze mną, że 323$ to cena bardzo odpowiednia za urządzenie tej klasy?


Źródło:tablet-news.com

Dodaj komentarz