O nas

Portal notebooktest.pl powstał w 2010 roku. Początkowo obejmował on wyłącznie testy popularnych notebooków, oraz nowinki ze świata komputerów. W maju 2012 roku, notebooktest.pl doczekał się nowej redakcji, po czym został zreorganizowany i podzielony na dwie części – istniejącą w podobnej jak do tej pory notebookową (z recenzjami i nowinkami wyłącznie dotyczącymi komputerów przenośnych) oraz tabletową – tablettest.pl, która analogicznie skupia się na coraz popularniejszych tabletach. Na portalu pojawili się redaktorzy, z nowymi pomysłami i doświadczeniem w branży.

Sprzęt komputerowy i elektronika użytkowa od zawsze towarzyszyła nam w życiu zarówno prywatnym, jak i służbowym. Naście lat wertowania portali komputerowych, aktywnego uczestnictwa w dyskusjach na forach oraz śledzenia nowinek IT dało nam solidną podstawę i potężny zasób wiedzy Dodatkowe kilka lat doświadczenia w handlu notebookami oraz komputerami, dało nam możliwość poznania tej branży od podszewki - od strony produkcyjnej i serwisowej, technologicznej czy marketingowej, a także pozwoliło nam dotrzeć bliżej do klienta. Do poznania i zrozumienia jego potrzeb, wymagań, preferencji. To właśnie rozmowy z klientami dały początek idei jaka przyświeca nam do teraz – przedstawienie sprzętu obiektywnym okiem i dopasowanie go do faktycznych potrzeb, a nie kupowania na oślep.

Od sierpnia 2012 prowadzimy również tabletowy tablettest.pl, gdzie przedstawiamy kulisy dynamicznie rozwijającego się segmentu tych urządzeń mobilnych.

Na naszych stronach czytelnicy odnaleźć mogą najświeższe informacje z kraju i ze świata, nowinki technologiczne oraz recenzje, które są wynikiem wnikliwie przeprowadzanych testów. W naszych recenzjach staramy się przekazać jak najwięcej obiektywnych informacji, które mają za zadanie dostarczyć potencjalnemu klientowi wiedzy, na bazie której samodzielnie oceni sens zakupu danego sprzętu.


Kontakt do redakcji:
r e d a k c j a @ t e s t i t.pl